oby ten gościu był dobry... może będzie nagrany filmik z jego testów jak to było z poprzednimi

jak był obserwowany przez pół roku to chyba nie będzie drugi zdravkovic czy inny wynalazek (z całym szacunkiem)...
L0czek napisał(a):

Taki mały offtop : menadżer Nurkovicia to Hadis Zubanovic, to ten Zubanovic co biegał na boiskach naszej ekstraklasy ?
|
Ten sam...