Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11834
Stary 26.06.2009, 09:53
oby ten gościu był dobry... może będzie nagrany filmik z jego testów jak to było z poprzednimi jak był obserwowany przez pół roku to chyba nie będzie drugi zdravkovic czy inny wynalazek (z całym szacunkiem)...

L0czek napisał(a):Wyświetl post
Taki mały offtop : menadżer Nurkovicia to Hadis Zubanovic, to ten Zubanovic co biegał na boiskach naszej ekstraklasy ?
Ten sam...
Odpowiedz cytując