http://www.weszlo.com/news/3209 niektórych tam z redakcji boli ten mistrz, oj boli

Dobrze, że przynajmniej, jest to bramkarz obserwowany od pół roku, nie jakiś przypadkowy, jak ten z drugiej ligii indonezyjskiej Velimir Zdravkovic. Reprezentant co prawda niesilnej Bośni ale coś prezentować musi. Zobaczymy co powie Skorża po testach.
Taki mały offtop : menadżer Nurkovicia to Hadis Zubanovic, to ten Zubanovic co biegał na boiskach naszej ekstraklasy

?