Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11826
Stary 26.06.2009, 09:14
Kuszczak i Fabiański długi czas są rezerwowymi naszej"mega" reprezentacji i chetnie bym ich zobaczył w bramce Wisły. Po co od razu rzucasz hasła "ogórek" znasz goiścia wiesz dlaczego grał tam a nie gdzie indziej...jakby to było takie proste do oceny ....jesli masz lepszą szklarnię to otwórz ją dla Krakowa
Odpowiedz cytując