|
Kuszczak i Fabiański długi czas są rezerwowymi naszej"mega" reprezentacji i chetnie bym ich zobaczył w bramce Wisły. Po co od razu rzucasz hasła "ogórek" znasz goiścia wiesz dlaczego grał tam a nie gdzie indziej...jakby to było takie proste do oceny ....jesli masz lepszą szklarnię to otwórz ją dla Krakowa
|