|
Nie jestem pewien, ale chyba przed rozpoczęciem rundy wiosennej, przy kupowaniu karnetów, była ankieta, w której to pytano kibiców jakie powinny być ceny za mecze, jakie konkursy/występy powinny być w przerwie meczu. Może ktoś zna wyniki tej ankiety, były gdzieś podawane?
|