Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 26.06.2009, 01:00
Nie jestem pewien, ale chyba przed rozpoczęciem rundy wiosennej, przy kupowaniu karnetów, była ankieta, w której to pytano kibiców jakie powinny być ceny za mecze, jakie konkursy/występy powinny być w przerwie meczu. Może ktoś zna wyniki tej ankiety, były gdzieś podawane?
Odpowiedz cytując