Wiesz przeczytałem mój post jeszcze raz i nie widzę w nim narzekania

i rozumiem że to aukcja charytatywna ale ja np nie kupuje niczego za wpłatą na konto... no cóż taki uraz

a skoro ktoś wychodzi z taką inicjatywą to nie wiem czy to taka filozofia po odebrani kasy od kuriera podejść do baku i wpłacić na jego konto
