Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.06.2009, 00:13
Wiesz przeczytałem mój post jeszcze raz i nie widzę w nim narzekania i rozumiem że to aukcja charytatywna ale ja np nie kupuje niczego za wpłatą na konto... no cóż taki uraz a skoro ktoś wychodzi z taką inicjatywą to nie wiem czy to taka filozofia po odebrani kasy od kuriera podejść do baku i wpłacić na jego konto




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując