Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11817
Stary 25.06.2009, 23:53
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Z ich informacji wynika też, że ten jego manager grał w Zagłębiu Lubin, podczas, gdy grał w Sosnowcu.Radzę nie przejmować się njusami od "zawodowców" z PS, GW, SE czy Faktu, tylko spokojnie czekać na to, co przyniosą najbliższe dni.



Ja po sytuacji z Vladaviciem przestalem wierzyc w cokolwiek co przeczytam w w/w przez ciebie gazetach itd.Tylko STRONA OFICJALNA jak zrodlo informacjii nic wiecej.

Wszystkim tym ktorzy stracili na tym nerwy tez polecam to wyjscie,odstesowuje,bedziecie zyc dluzej

To raz.

A dwa-- mysle ze Polityka nieprzepalcania a szukania gdzie indziej(za granicą,ligi teoretycznie na poziomie Polski i slabsze ) jest juz trwale relaizowana.Mowil o tym wielokrotnie Bednarz w Lidze+,mowil Maciek.

Za polskich zawodnikow kluby zyczą sobie kwoty nieadekwatne do ich umiejtnosci,pewnie dlatego zrezygnowalimy z Kaspirzika ,na ktorego napalona byla Amika,na zasadzie byle kupic.My przyjelismy inna taktyke,i mysle ze ten bramkarz ,ktorego ponosc obserwowal Bednarz gorszy od Kaprzika nie bedzie i wywze na Pawelku wieksza mobilizacje .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.06.2009 o godz. 23:56.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując