pan Dudi napisał(a):

Z ich informacji wynika też, że ten jego manager grał w Zagłębiu Lubin, podczas, gdy grał w Sosnowcu. Radzę nie przejmować się njusami od "zawodowców" z PS, GW, SE czy Faktu, tylko spokojnie czekać na to, co przyniosą najbliższe dni.
|
Ja po sytuacji z Vladaviciem przestalem wierzyc w cokolwiek co przeczytam w w/w przez ciebie gazetach itd.Tylko
STRONA OFICJALNA jak zrodlo informacjii nic wiecej.
Wszystkim tym ktorzy stracili na tym nerwy tez polecam to wyjscie,odstesowuje,bedziecie zyc dluzej
To raz.
A dwa-- mysle ze Polityka nieprzepalcania a szukania gdzie indziej(za granicą,ligi teoretycznie na poziomie Polski i slabsze ) jest juz trwale relaizowana.Mowil o tym wielokrotnie Bednarz w Lidze+,mowil Maciek.
Za polskich zawodnikow kluby zyczą sobie kwoty nieadekwatne do ich umiejtnosci,pewnie dlatego zrezygnowalimy z Kaspirzika ,na ktorego napalona byla Amika,na zasadzie byle kupic.My przyjelismy inna taktyke,i mysle ze ten bramkarz ,ktorego ponosc obserwowal Bednarz gorszy od Kaprzika nie bedzie i wywze na Pawelku wieksza mobilizacje .