aukcja charytatywna to była chłopie, kasa trafić ma na "konto Mateuszka" a wysyłka idzie od osoby która to podarowała, więc przy pobraniu to zupełne zamieszanie by było ... zresztą jak to różnica dla chcącego kupić? nie czaję ...
czy tak standardowo po polsku ponarzekać chciałeś?
a 107,50 zł to bardzo dobry wynik

cieszy ...
EDYTA: taka sama jak kupić i zrobić przelew na konto ...