Żmijka mysle ze to ze Skorza nie dawał mu szansy to taka wada polskich trenerow, bojaźń przed dawaniem szansy innym skoro w klubie jest dobrze, po prostu boja sie spieprzyc czegos. Tak samo Kokoszka mało grywał, a powinien sie ogrywac i na pewno by osiagnał w taki posob wysoki poziom. Teraz Jirsak nie grał a przeciez Diaz sie dobrze nie prezentował w koncowce sezonu, mimo to Nasz trener wolał stawiac na niego. Zdaje mi sie ze trenerzy boja sie ryzykowac, wola grac tym składem cały sezon ktory przynosi sukces niz dawac szanse rezerwowym - bo anoz przegra sie mecz, jeden, drugi i prezes sie wkurzy i wywali na zbity pysk
