royalmichael napisał(a):

"Z naszych informacji wynika, że nie przekracza 200 tys. euro"
Czyli suma zbliżona do Kasprzika. Trzeba zwrócić uwagę, że w Polsce ktoś zagra lepiej pare meczów i juz lecą duże sumy.. No ale ciekawe kto jest lepszy
|
Z ich informacji wynika też, że ten jego manager grał w Zagłębiu Lubin, podczas, gdy grał w Sosnowcu.

Radzę nie przejmować się njusami od "zawodowców" z PS, GW, SE czy Faktu, tylko spokojnie czekać na to, co przyniosą najbliższe dni.