|
Wiem, ze ciagla wiara w Varge jest troche nie na miejscu, ale na obecna chwile mamy 2 defensywnych pomocnikow i 2 stoperow. Jeden ledow biega, jeden lapie kartki, jeden lapie kartki i kontuzje, a jeden niedlugo wyjedzie. Jest jeszcze mogacy grac wszedzie Junior, ale rola zapchajdziury mu pewnie nie odpowiada, poza tym woli grac na lewej obronie (wciaz nie wiem czemu). Taki Varga naprawde by sie przydal. Wszechstronny w defensywie, twardy i doswiadczony. Idealny kandydat to zagrania kilku meczy w sezonie kiedy ktos ze skladu wypada. Troche szkoda, ze odwala taka maniane, moze pojedzie do Austrii z nami i porzadnie oboz przepracuje.
|