Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9184
Stary 25.06.2009, 22:06
Maciejj napisał(a):Wyświetl post
się przypominam
To raczej określa się w każdej aukcji. Sprzedający pisze, że wysy ła "do 2 tyg.; dzień po wpłacie" ect.

Jak piszesz, dzownisz i nic to masz taką opcję: http://www.allegro.pl/help_item.php?zoom=N&item=1553
Odpowiedz cytując