Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11813
Stary 25.06.2009, 21:30
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jest wreszcie nowy bramkarz?
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...z_w_Wisle.html
Zubanović: http://www.90minut.pl/kariera.php?id=6198

Mały jest ten świat
Podsumowując: gość zagrał z Wisłą w barwach Zeljeznicara Sarajewo, całe lata później grał w Zagłębiu Sosnowiec, a ostatnio został wzięty na zdjęciu przez napalonych forumowiczów za niejakiego Vladavicia, podczas gdy w rzeczywistości występował na obrazku jako manager niejakiego Nurkovicia, zresztą sądząc ze zdjęć mocno przejęty tym czy podopieczny się spodoba. End of story ... heh
Odpowiedz cytując