Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11812
Stary 25.06.2009, 20:52
Witoldon napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, pewnie Kasprzik chciałby większy kontrakt, ale mam spore wątpliwości dotyczące tego transferu. Niby Bednarz widział go na żywo, ale czy Adis prezentuje wyższe umiejętności od Pawełka? Po co nam talent, skoro nasz sztab szkoletniowy (głównie jeden pan) i tak tego nie wykorzysta. Tak się zastanawiam, który bramkarz się u nas rozwinął...
Dolha! Tylko nie pamiętam kto był u nas wtedy trenerem bramkarzy.
Odpowiedz cytując