Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11810
Stary 25.06.2009, 20:41
rozarian napisał(a):Wyświetl post
200 tys.€ hmm,to więcej niż Lech dał za Kasprzika.Prawie 2-metrowy bramkarz,ale ciekawe jak gra na przedpolu,bo taki Turina(też wielkolud i z Bałkanów),to pod tym względem cienizna.
Napisano, że cena nie przekracza 200 tys euro.
Równie dobrze może to być więc 90 tys euro jak i 180 tys.
Cieszy fakt, że ten bramkarz to nie jakiś anonim i kompletna niewiadoma, obserwujemy go od pół roku, trzy razy obserwowano go na żywo w meczu. Mam nadzieję, że będzie to koniec problemów z bramkarzami w naszym klubie.
Odpowiedz cytując