co do Chałasa i Chrapka to przed momentem czytałem wywiad z trenerem Lecha ze rezugnują z tych piłkarzy ponieważ zarówno Znicz jak i Podbeskidzie podyktowało zaporowe ceny za tych zawodników odpowiednio 1 i 1,5 mln zł jak dla mnie to tez lekka przesada biorąc pod uwage poziom pierwszoligowych rozgrywek w naszym kraju
