witam powiedzcie mi Chłopaki o co chodzi bo już wychodzę z siebie ;/;/
zainstalowałem sobie FM09 zarejestrowałem go telefonicznie wgrałem patch 9.0.3
włączam grę i nagle pokazuje mi sie okienko że fm przestał chodzić i zostanie wyłączony przez Windows;/
o co chodzi

? :(
ps nawet do gry mi nie wchodzi ;/