Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 25.06.2009, 18:03
witam powiedzcie mi Chłopaki o co chodzi bo już wychodzę z siebie ;/;/

zainstalowałem sobie FM09 zarejestrowałem go telefonicznie wgrałem patch 9.0.3

włączam grę i nagle pokazuje mi sie okienko że fm przestał chodzić i zostanie wyłączony przez Windows;/

o co chodzi? :(

ps nawet do gry mi nie wchodzi ;/


Odpowiedz cytując