Wojtas napisał(a):

Sagan to chyba stary ŁKS-siak wiec z tą miłosćia do (L) to niewiem,w koncu kosa.
Co do Sikory to po wywiadach widac na co jest łasy i tez nietrawie takich klientów.
Kreują sie na wielke gwiazdy ,a nic nie osiagneli.Oczywiscie niewszyscy ale jednak sa tacy.
A Bednarz moim zdaniem obrał dobry kierunek ,rynek slowacki itp,az dziw ze tak pozno przeczesywany.
|
wole młodych głodnych sukcesów kolesi jak np Cwielong czy Małecki.Kilka lat temu naścigano za Engela jak sie nie myle kilku graczy po 30-ce i potem szybko łapali urazy i grali grubo poniżej oczekiwań a jakie były potem problemy z rozwiązaniem z nimi kontraktów.
Ja bym sprowadził - Cetnarskiego,Chałasa,Chrapka i tego obiecującego obrońce Ruchu Sadloka.