Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3194
Stary 25.06.2009, 17:58
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Sagan to chyba stary ŁKS-siak wiec z tą miłosćia do (L) to niewiem,w koncu kosa.



Co do Sikory to po wywiadach widac na co jest łasy i tez nietrawie takich klientów.

Kreują sie na wielke gwiazdy ,a nic nie osiagneli.Oczywiscie niewszyscy ale jednak sa tacy.

A Bednarz moim zdaniem obrał dobry kierunek ,rynek slowacki itp,az dziw ze tak pozno przeczesywany.
wole młodych głodnych sukcesów kolesi jak np Cwielong czy Małecki.Kilka lat temu naścigano za Engela jak sie nie myle kilku graczy po 30-ce i potem szybko łapali urazy i grali grubo poniżej oczekiwań a jakie były potem problemy z rozwiązaniem z nimi kontraktów.
Ja bym sprowadził - Cetnarskiego,Chałasa,Chrapka i tego obiecującego obrońce Ruchu Sadloka.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.06.2009 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując