Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 25.06.2009, 17:45
lubie słuchac ten zespół z Chrzanowa - Sztywny Pal Azji http://www.youtube.com/watch?v=NYHZwPT0f80

jeden z najpiękniejszych tekstów napisanych po polsku. wspaniała muzyka. no i znowu wychodzi na to, że kiedyś było lepiej
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.06.2009 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując