Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11803
Stary 25.06.2009, 17:18
Ludziom od braku transferów zaczyna grzać na banię.
Zasada pierwsza - nie brać na poważnie plotek z gazet
Zasada druga - transfer można uznać za zakończony, gdy poinformuje o tym OFICJALNA strona

I to powinno uspokoić sytuację. A jak ktoś ma ADHD i nie może wytrzymać bez wklejania każdej bzdury z gazety czy strony internetowej, to niech przeniesie się do Gdybym był Bednarzem.
..
Odpowiedz cytując