|
Ludziom od braku transferów zaczyna grzać na banię.
Zasada pierwsza - nie brać na poważnie plotek z gazet
Zasada druga - transfer można uznać za zakończony, gdy poinformuje o tym OFICJALNA strona
I to powinno uspokoić sytuację. A jak ktoś ma ADHD i nie może wytrzymać bez wklejania każdej bzdury z gazety czy strony internetowej, to niech przeniesie się do Gdybym był Bednarzem.
. .
|