Hypocrite napisał(a):

Wilczkiem - zluzujcie bryłę okienko otwiera się 1 LIPCA
|
Ja na temat transferów się nie wypowiadam, natomiast co Wy z tym okienkiem, czytam to już któryś rok

Przykład Zienia i Baszcza żeby już nie pisać o wielkich nazwiskach, jest baardzo wymowny.