|
Porównując życiorysy naszych dotychczasowych kandydatów do bramki z Nurkoviciem, (U-21 Bośniacka, Debiut w 1 kadrze, wciąż nie stary, kluby moze nie powalają ale to nie są słabeusze w swoich ligach.) to wygląda on z nich zdecydowanie najlepiej. No może tylko Vastratan (ten Australijczyk z Juventusu) robił lepsze wrażenie (swoją drogą warto by było nie rezygnować z zainteresowania nim i obserwować jak sobie radzi, i jaką ma sytuację kontraktową bo prezentował się zdecydowanie dobrze najlepiej dotychczas.
|