aaaaa, bany będą, ja to widzę, ten wywiad był tydzień temu i piłkarz zaprzeczył jego istnieniu, wiadomo mógł kręcić, ale po co go wklejasz poraz enty

? Ludzie trzeba poczekać, co się dzieje ale my nie wiemy co, dla desperatów proponuje koczować pod boiskiem treningowym, śledzić Łysego czy Skorże