Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1288
Stary 25.06.2009, 13:16
To ja od tej pory proponuje dla nowych chcacych sie zarejestrowac przejsc badania u psychiatry. Jak dostaryczy zaswiadczenie ze wszystko w normir to zarejestrowac.

No zabawny chlopak jest nie ma co
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 25.06.2009 o godz. 14:10.
,
Odpowiedz cytując