|
To ja od tej pory proponuje dla nowych chcacych sie zarejestrowac przejsc badania u psychiatry. Jak dostaryczy zaswiadczenie ze wszystko w normir to zarejestrowac.
No zabawny chlopak jest nie ma co
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 25.06.2009 o godz. 14:10.
 ,
|