Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11785
Stary 25.06.2009, 13:14
Zmieńcie temat, bo to nie można nazwać polityką transferową.
Kurde, staram się jakoś usprawiedliwić zarząd Wisły, ale nie mogę.
Co oni wyprawiają. Nie potrafią zakontraktować zawodnika.
Niech trochę pomyślą, przecież jak okaze się kichą ten Bozok, to niech od razu pomysla ile bedą mu siana placic, jeśli po roku będą chcieli go wywalić. 4 letnia pensja to gdzieś z 400tys na bank.
Patologia. Niech poczekają na fazę grupową, jeśli wylosujemy zespoły slabe, to kupmy kogos, a liga się sama wygra.
Odpowiedz cytując