Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11782
Stary 25.06.2009, 12:55
Proud napisał(a):Wyświetl post
z Groclinem Skorży 0:4...na wypożyczeniu jest.
Na jakim wypożyczeniu ? Siedzi sobie ... zazwyczaj na trybunach w czasie meczy ME. Wrócił z tego wypożyczenia, jakąś tam kontuzję miał ... w sumie to nie wiadomo co jest teraz ...
Odpowiedz cytując