Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11775
Stary 25.06.2009, 11:58
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie było tylko podśmiechujków, to akurat Bośniacy mają coraz lepszą reprezentacje
zgodzę się w 100% !!! warto szukać talentów w Bośni chociażby z tej listy z youtube co podałem wyżej... niektórzy z nich grają w słabych klubach i chętnie by przeszli do Wisły... a po kilku latach można na nich zarobić trochę kasy...

Dzeko, Misimovic, Pjanic, Salihovic, Ibisevic, itd.
Odpowiedz cytując