1q2 napisał(a):

|
Żeby nie było tylko podśmiechujków, to akurat Bośniacy mają coraz lepszą reprezentacje
|
zgodzę się w 100% !!! warto szukać talentów w Bośni chociażby z tej listy z youtube co podałem wyżej... niektórzy z nich grają w słabych klubach i chętnie by przeszli do Wisły... a po kilku latach można na nich zarobić trochę kasy...
Dzeko, Misimovic, Pjanic, Salihovic, Ibisevic, itd.