Transfermarkt nie jest Bogiem panowie.
Nazwisko ma dobre, chłopak lubi nurkować
Kadra A Bośni
młody
No i teraz niech sie pochwali jeden scout z drugim, który o nim myślał!
A co sie dzieje, z tym chłopaczkiem co bronil jak przegrywaliśmy bodajze z Bełchatowiem 1-4 ?
Jarosinski?
ed: No tak, Groclinem moj bład
