Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11774
Stary 25.06.2009, 11:55
Transfermarkt nie jest Bogiem panowie.

Nazwisko ma dobre, chłopak lubi nurkować
Kadra A Bośni
młody

No i teraz niech sie pochwali jeden scout z drugim, który o nim myślał!

A co sie dzieje, z tym chłopaczkiem co bronil jak przegrywaliśmy bodajze z Bełchatowiem 1-4 ?
Jarosinski?

ed: No tak, Groclinem moj bład
Ostatnio edytowane przez szprotson : 25.06.2009 o godz. 12:22.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując