wg transfermarktu ma kontakt do 30.06.2010 r. (wiem że to mało wiarygodne źródło)
może gra w słabym klubie ale każdy tak zaczyna... ma 23 lata... dobre warunki fizyczne...
w Bośni jest uznawany za talent
http://www.youtube.com/watch?v=bcivuEudIOA
zobaczymy... Maciek Skorża go oceni...