Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11770
Stary 25.06.2009, 11:45
lukas63 napisał(a):Wyświetl post
A jest za darmo?
Według transfermarkt.de ma jeszcze rok obowiązywania kontraktu:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...is/profil.html
Odpowiedz cytując