Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
Od: 07.2008
Offline
#
11770
25.06.2009, 11:45
lukas63
napisał(a):
A jest za darmo?
Według transfermarkt.de ma jeszcze rok obowiązywania kontraktu:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...is/profil.html
3żyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3żyk
Odwiedź stronę domową użytkownika 3żyk!
Znajdź inne posty napisane przez 3żyk