Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
Od: 07.2008
Offline
#
11767
25.06.2009, 11:39
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ic_na_testach/
CV imponującego to on nie ma.
EDIT: Z drugiej strony skoro w kadrze zaczynają na niego stawiać to muszą coś w nim widzieć
Powód: Refleksja ;)
Ostatnio edytowane przez 3żyk : 25.06.2009 o godz. 11:41.
3żyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3żyk
Odwiedź stronę domową użytkownika 3żyk!
Znajdź inne posty napisane przez 3żyk