|
To wasze ciągłe narzekanie na politykę transferową klubu już jest nudne.
Jak tylko jakiś nowy "znawca" zaloguje sie na forum już musi przyjąć postawę krytyka troszczącego się o dobro Wisły.
Otóż polityka transferowa Wisły jest taka, że jeszcze żaden klub w historii polskiej piłki nożnej przez ponad 100 lat nie osiągnął tyle co my.W ciągu 8 lat sześć razy mistrzostwo Polski.
Zaraz pewnie ktoś zarzuci mi ; A gdzie sukcesy europejskie ?
Otóż przy naszym budżecie (ok 10 mln €) o tym trzeba zapomnieć ,co oczywiście nie wyklucza jakiegoś fuksa,jak w wypadku Thunu ,Artmedii i innych ubogich.
Skończcie więc to ..........e i popatrzcie trzeżwo na świat.
Najważniejsze jest to ,żeby dobrze przygotować drużynę do sezonu.
Oczywiście trzeba uzupełnić skład ,ale bez paniki.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|