Chodziło mi o to, że nie widziałem dziś nigdzie żadnych przymiarek transferowych do Wisły, wziętych z kosmosu. To na WP (za Przeglądem Sportowym) też czytałem i cały czas się śmieję z tego, że Garguła ma, wg PS, zacząć truchtac za chwilę... Jak on truchta już od kwietnia właściwie

) Za chwilę to on ma wrócić do normalnych treningów, może nawet od razu po obozie w Austrii. Taki właśnie jest profesjonalizm polskich mediów... Piszą je ludzie, którzy mają 3 razy mniejsze pojęcie o piłce niż większość na tym forum
