Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11761
Stary 25.06.2009, 11:11
Chodziło mi o to, że nie widziałem dziś nigdzie żadnych przymiarek transferowych do Wisły, wziętych z kosmosu. To na WP (za Przeglądem Sportowym) też czytałem i cały czas się śmieję z tego, że Garguła ma, wg PS, zacząć truchtac za chwilę... Jak on truchta już od kwietnia właściwie ) Za chwilę to on ma wrócić do normalnych treningów, może nawet od razu po obozie w Austrii. Taki właśnie jest profesjonalizm polskich mediów... Piszą je ludzie, którzy mają 3 razy mniejsze pojęcie o piłce niż większość na tym forum
Odpowiedz cytując