|
Wie ktoś jak zapisuje sie zrobiony filmik w programie Ulead VideoStudio 11?. Bo zrobiłem filmik i nie wiem jak go zapisać. Z góry thx .
Górna zakładka SHARE.Jeśli chcesz zapisać na dysku to CREATE VIDEO FILE(jest kilka formatów zapisu,w zależności od potrzeb).Jeśli chcesz zgrać na płytkę,to od razu CREATE DISC(tutaj trzeba przejść kilka następnych kroków,może się połapiesz?Jak coś to się polecam)Można również zgrać sam dźwięk bez filmu CREATE SOUND FILE.
|