Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11760
Stary 25.06.2009, 11:02
Jak to nic nie było w mediach?Rano w WP trąbili,że Wisła jest w tragicznej sytuacji przed kw.do LM,bo Gołoś kontuzjowany,Cantoro chory,Varga w Rumunii przy łożu rodzącej żony,a Boguski z Gargułą też niezdatni.UFF!
Odpowiedz cytując