Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9163
Stary 25.06.2009, 10:57
dobra ja mam takie dziwne pytanie, testowaliśmy z kumplami wczoraj pewna rzecz ,tzn ze jeden siedział a 4 próbowało go podnieść ,2 wskazującymi palcami skrzyżowanymi (chodziło z tego co pamietam o to że tak jest najmniejszy kontakt) pod jego pachami i kolanami ,szło to opornie,poźniej wszyscy kładli mu rece na głowie jedna na drugiej ,naciskali jednoczenie dosyć silno przez chwile i a potem szybko podnosiło w sposób opisany wyżej i różnica była kolosalna przy podnoszeniu,i tu pojawia sie moje pytanie na czym to polega ,co jest przyczyna takiej róznicy ?


węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
no nie wiem ...moze starliscie mu pot z pod pachy ...i kolana
łehehe w ****ę śmieszna odpowiedź...
Ostatnio edytowane przez South : 25.06.2009 o godz. 21:01.
Odpowiedz cytując