Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław
Offline
#
11759
25.06.2009, 10:45
fialo
napisał(a):
Co się stało? Przeglądnąłem dziś wszystkie gazety i żadnych bajek, jakich to grajków nie sprowadzimy
Mam nadzieję, że dziennikarzyny wzięły sobie do serca, że niektórzy czytają te "artykuły", będące wytworem fantazji i bujnej wyobraźni jednego lub drugiego "redaktora" dzieciom na dobranoc. Poczekajmy do lipca. Troszkę cierpliwości. Naprawdę. Może popłaci i któregoś pięknego lipcowego dnia otworzymy oficjalną i zobaczymy flesze aparatów, odbijające się od łysiny pana Jacka, a obok niego kilku ciekawych piłkarzy
)
Nie chwal dnia przed zachodem słońca, na pewno coś wymyślą
<Crasch>
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do <Crasch>
Znajdź inne posty napisane przez <Crasch>