Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11757
Stary 25.06.2009, 10:33
Co się stało? Przeglądnąłem dziś wszystkie gazety i żadnych bajek, jakich to grajków nie sprowadzimy Mam nadzieję, że dziennikarzyny wzięły sobie do serca, że niektórzy czytają te "artykuły", będące wytworem fantazji i bujnej wyobraźni jednego lub drugiego "redaktora" dzieciom na dobranoc. Poczekajmy do lipca. Troszkę cierpliwości. Naprawdę. Może popłaci i któregoś pięknego lipcowego dnia otworzymy oficjalną i zobaczymy flesze aparatów, odbijające się od łysiny pana Jacka, a obok niego kilku ciekawych piłkarzy )
Odpowiedz cytując