|
Kiedyś mówiło się,że nie ma sensu się wzmacniać przed LM,bo można trafić na Barcelonę lub Real,a teraz tak by miało być,że straszakiem jest średniak Olympiakos(który dostał manto od Anorthosisu w poprz.kw.do LM)?Pewnie za rok w takim razie,będziemy robić w majty przed Bate Borisow.
|