|
Czekanie na losowanie 4 rundy ? Przecież to bezsensu...
W tym sezonie gramy na tylu frontach, straciliśmy 2 zawodników z pierwszego składu, liczę, że dostaniemy się co najmniej do fazy grupowej ligi europejskiej bo droga do tego nie jest trudna, a przecież trzeba będzie mieć kim grać.
|