Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11749
Stary 25.06.2009, 10:10
AYALA napisał(a):Wyświetl post
A może nie podpisuja kontraktów z Bozokiem i Carlihsonem bo po cichu negocjują z Vladavicem i Krimem ? Albo tak jak napisał Kolega wyżej czekaja na rywala w kolejnej rundzie.Jak będzie to np. Levski czy Slavia to mogą powiedziec że Wisła jest wystarczajaco mocna i poradzi sobie bez wzmocnien z nimi.
to byłoby nie fair wobec tych co czekają...

Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Pomyslalem o tym samym, tak bywalo juz wczesniej ze czekalismy na losowanie. Tylko jakby to swiadczylo o wlodarzach klubu? Ze nie wierza w swoj klub?
yhy, na co czekają ? słabi rywale oznaczaja brak wzmocnien (bo po co sie wzmacniac jak i tak wygramy), mocni rywale tez oznaczaja brak wzmocnien bo i tak są za mocni a zawodnicy nie zgraja sie z zespołem

bezsensowna ta polityka od kilku lat juz

Odpowiedz cytując