|
A może nie podpisuja kontraktów z Bozokiem i Carlihsonem bo po cichu negocjują z Vladavicem i Krimem ? Albo tak jak napisał Kolega wyżej czekaja na rywala w kolejnej rundzie.Jak będzie to np. Levski czy Slavia to mogą powiedziec że Wisła jest wystarczajaco mocna i poradzi sobie bez wzmocnien z nimi.
|