Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11748
Stary 25.06.2009, 10:03
A może nie podpisuja kontraktów z Bozokiem i Carlihsonem bo po cichu negocjują z Vladavicem i Krimem ? Albo tak jak napisał Kolega wyżej czekaja na rywala w kolejnej rundzie.Jak będzie to np. Levski czy Slavia to mogą powiedziec że Wisła jest wystarczajaco mocna i poradzi sobie bez wzmocnien z nimi.
Odpowiedz cytując