Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11747
Stary 25.06.2009, 09:58
Moim zdaniem sprowadzenie piłkarzy dopiero przed 4 rundą eliminacji to bezsens. Przecież nie każdy zawodnik potrafi zgrać się z zespołem w tydzień, góra dwa.

Po za tym wywiad trenera Skorży o rzekomym "zielonym świetle" na transfery nie zrobił się sam...
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 25.06.2009 o godz. 10:00.
Odpowiedz cytując