|
Moim zdaniem sprowadzenie piłkarzy dopiero przed 4 rundą eliminacji to bezsens. Przecież nie każdy zawodnik potrafi zgrać się z zespołem w tydzień, góra dwa.
Po za tym wywiad trenera Skorży o rzekomym "zielonym świetle" na transfery nie zrobił się sam...
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 25.06.2009 o godz. 10:00.
|