Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
11746
25.06.2009, 09:12
http://polskatimes.pl/gazetakrakowsk...tml#material_2
Nie zdziwię się jak takiemu Bożokowi czy Carinhosowi puszczą nerwy i znajdzie sobie inny klub. Choć mimo wszystko nie wiem jak my się z nimi umawialiśmy także nie oceniam.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.06.2009 o godz. 09:15.
westersyl