|
Cieszmy się, że w ogóle będziemy mieć stadion. Jeszcze niedawno to było boisko- 4 betonowe trybuny, żadnego zadaszenia, brak cywilizacji...
Jeśli chodzi o pojemność dla nas jest zupełnie wystarczający. Po co nam 60. tysięcznik skoro na 6 krzesełek zajęte by było 1? W ważniejszych meczach 2... O kosztach utrzymania już nie wspomnę.
Gdyby nie te 17m byłby idealny...
PS 3 w nocy i robią ;-)
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 25.06.2009 o godz. 02:43.
|