Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11740
Stary 24.06.2009, 22:27
Arek10 napisał(a):Wyświetl post
Ćwielong jest wyśmiewany a to też dobry zawodnik, będziemy mieli z Niego pożytek.U mnie w szkole
szydzą z Diaza, Beto;D czy Piotrka.
To zmien szkole.

Sikora za samo siedzenie na lawce w Hiszpani bedzie mial za dwa razy wiecej niz u nas w lidze gdzie bedzie musial za...c na pelnych obrotach co tydzien lub czesciej. Wiec po co wracac, pogoda fajna, kraj jeszcze lepszy.
Wiec ja sie mu nie dziwie ze nie chce wraca do Polski,po prostu zero ambicji.
Chlopak wyjechal zobaczyl troche swiata, nauczyl sie kilku slowek w obcym jezyku to sie mu Polska nie podoba. Wielu tak ma.
,
Odpowiedz cytując