Jaroo1 napisał(a):

Brożkowie, Baszczu, Kuba, Mały, Cwielon, Sobol, Zieniu, Głowa, Mario - super chłopaki. Ikony Wisły dzieki Ich miłosci do Wisły jestesmy teraz tam gdzie jestesmy czyli na szczycie ))
|
Mógłbyś troszeczkę rozsądniej szafować takimi epitetami jak "ikona klubu"
