Wyświetl pojedynczy post
małolatTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11736
Stary 24.06.2009, 22:01
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Brożkowie, Baszczu, Kuba, Mały, Cwielon, Sobol, Zieniu, Głowa, Mario - super chłopaki. Ikony Wisły dzieki Ich miłosci do Wisły jestesmy teraz tam gdzie jestesmy czyli na szczycie ))
Mógłbyś troszeczkę rozsądniej szafować takimi epitetami jak "ikona klubu"
Life without ultras is nothing ... ultras without passion too ...
Odpowiedz cytując