Wyświetl pojedynczy post
stasik.s
Junior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Ząb,k Zakopanego

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2150
Stary 24.06.2009, 22:01
a ja troche z innej beczki, jak było zakończenie sezonu i Zieńczukowi dawali obraz z jego zdjęciem to jak widziałem jak sie wzruszył i jak mu było żal odchodzić z Wisełki to aż mi się serce ścisneło, strasznie mi go było szkoda, taki normalny facet który serce włożył w ten klub. Widać że czekał do końca ze może przedłużą z nim kontrakt.
Odpowiedz cytując