Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11733
Stary 24.06.2009, 21:49
szprotson,jakie długofalowe?Cupiał już ponad 11 lat rządzi Wisła,a w hierarchi europejskiej nie posuneliśmy się ani o krok.Poziom obecnego zespołu jest niższy jak ten z meczu z Parmą z 1998.Mimo opylenia w ost.latach graczy za 50 baniek,dług wobec TF się nie zmniejszył.I Ty wierzysz w jakieś długofalowe działanie? Chyba,że masz na myśli jakieś działanie czysto biznesowe-ze sportem nie mające nic wspólnego.
Odpowiedz cytując