mi nie chodzi o gwiazdki,tylko o gości którzy wniosą nową jakoś do drużyny,co za tym idzie taki gość musi być troche droższy niż te 300-400 tyś euro

i musi mieć swoje wymagania,bo wie na co go stać,a goście z kartą w ręce nie oszukujmy się to nie są piłkarze którzy reprezentują jakiś wysoki poziom,oczywiście są wyjątki,ale to jak szukanie igły w stogu siana.