Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11729
Stary 24.06.2009, 21:09
Prawda jest taka.
By można było zakontaktować kogoś "droższego" co nie zawsze się łączy ze słowem "lepszy" potrzeba coś ugrać w LM, składem którym dysponujemy+darmowi gracze.
Skorża mówił, ze jego wizja klubu jest wieloletnia, i mi sie to podoba, i ja rozumiem, ze nie od razu buduje sie Rzym.
Jak dla mnie, możemy chuja grac w tej edycji czy nawet następnej, jeśli zaprocentuje to za pare lat.
Tylko czy Cupiał ma tyle cierpliwości?

Jestem za długotrwałowym budowaniem klubu, aniżeli ściaganiem na szybko gwiazdek, jednocześnie bardzo przy tym ryzykując.
Nie chce byśmy stali sie Górnikiem Zabrze z zakończonego sezonu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując